Život se dá zažít, prožít, nebo SUS
Dotváříme studentský život
Nadšení hýbe světem
Facebook Instagram Twitter YouTube

Stop Zevling Vol.8 Ostrava

10.6.2014
Turné originálního festivalu začína letos v Ostravě.

V Ostravě-Porubě bude dne 28.6.2014 zahájeno turné jedinečného festivalu Stop Zevling. Pokračovat bude v Plzni a ukončí ho finále v Praze. Festival, který nepatří mezi množství klasických openair akcí, svým návštěvníkům nabízí hlavně široké sportovní vyžití. Akce je vhodná pro rodiče s dětmi, sportovně nadšené jednotlivce i skupiny. Organizátoři zvou všechny, co jednoduše hledají plán jak aktivně strávit sobotní den.   

Den plný sportu začne v 10 hod. dopoledne na dvou místech, ve skateparku při ulici Karla Pokorného a ve sportovním areálu SAREZA ve Skautské ulici. Vstupné na akci i startovné v jednotlivých turnajích je zdarma. Výjimka bude jen u skate riders, který zaplatí symbolické startovné, 50Kč.

První část festivalu se uskuteční ve skateparku a jejím hlavním lákadlem je česká skate tour pro nesponzorované jezdce Lakai Rides on Ambassadors a turnaj ve streetballu. Druhá část akce se uskuteční ve sportovním areálu SAREZA ve Skautské ulici. Proběhnou zde turnaje v několika sportovních disciplínách. Očekávat můžete fotbal, streetball, nohejbal,  pétanque, či olympiádu žen.

Pro nejmenší návštěvníky bude k dispozici trampolína a drobné soutěže. Samozřejmostí je hudební pozadí akce. Zahraje například DJ Pharaoh Galactic. Vítězové sportovních turnajů budou kvalifikováni na finále celé tour do Prahy.

Máte li rádi sport a chcete se předvést, nebo jen strávit den plný sportu se svými přáteli, určitě přijeďte. Přihlášky do turnajů a více informace o akci se můžete dozvědět na www.stopzevling.cz.

 

stopzevling8-plakat


Sdílejte také na     Facebook

Nejbližší akce

Nejsou naplánované žádné akce.
Zobrazit kalendář

SUS bloguje

Další články