Život se dá zažít, prožít, nebo SUS
Dotváříme studentský život
Nadšení hýbe světem
Facebook Instagram Twitter YouTube

Zapaska v Cooltouru

19.9.2014
Ukrajinská éterická hudební dvojice Zapaska vystoupí v Cooltouru.

Unikátní hudební projekt Zapaska vystoupí v Multižánrovém kulturním centru Cooltour na Černé louce. Toto ukrajinské alternativní duo hudbu vytváří pomocí tradičních nástrojů a elektroniky. Sekundovat jim bude Monikino Kino v čele s Petrem Markem.

Indie popová Zapaska přijíždí v sobotu 26. září 2014 do Ostravy předvést svou hudební show na pomezí world music, alternativy a elektra. Zapaska sbírá od roku 2009 kladné ohlasy a popularitu na významných evropských festivalech, má za sebou vystoupení v řadě evropských metropolí, ale kapela se netají velkou náklonností České republice. Manželé Yana a Pavlo mixují typickou ukrajinskou melodiku s vlivy rocku, hip-hopu, folktroniky či bluesu. Na podiu se vystřídají se zástupci československé alternativní scény kapelou Monikino kino, které letos v září vydalo debutové album Prázdniny.

Manželská dvojice Petr Marek ze skupiny Midi lidi a filmařka Monika Midriaková na albu pracovali společně celý rok. Autorem všech textů je Petr, který píše slovensky přímo na míru zpěvačce a hudebnici Monice. Při poslechu jejich alba Vám ani nepřijde, že prázdniny už skončily.

Vstupenky jsou k dispozici na webu v ceně 180 Kč, respektive 130 Kč pro studenty.
Začátek koncertu je v 19.00 hod.

Událost na Facebooku.

zapaska1 zapaska2


Sdílejte také na     Facebook

Nejbližší akce

Nejsou naplánované žádné akce.
Zobrazit kalendář

SUS bloguje

Další články