Život se dá zažít, prožít, nebo SUS
Dotváříme studentský život
Nadšení hýbe světem
Facebook Instagram Twitter YouTube

Aktivity

Projekty
 

Průvodce prváka

Začátek září

Informační brožury pro prváky Ostravské univerzity v Ostravě a Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava.

 

Průvodce prváka VŠB-TUO byl vydán v AR 2014/2015 a 2015/2016 ve spolupráci s IAESTE VŠB-TU Ostrava. Poprvé pro studenty VŠB-TUO vyšel v akademickém roce 2013/2014 pouze elektronicky v PDF. Spolupráce s další studentskou organizací umožnila vydat průvodce i v tištěné podobě ve formě brožury a studentům ho distribuovat skrz studijní oddělení jednotlivých fakult při zápisu.
[PDF]

 

Průvodce prváka OU vznikal ve spolupráci se Studentskou komorou Akademického senátu OU. Poprvé pro studenty vyšel v akademickém roce 2012/2013. Příručka byla vydávána pouze elektronicky v PDF a studentům byla distribuována před začátkem akademického roku školním hromadným e-mailem.
[PDF]


První pomoc prvákům VŠB-TUO

Celý rok

Facebooková stránka pomáhá prvákům VŠB – Technické univerzity na začátku studia. Nabízí pomoc od starších studentů formou sdílení užitečných odkazů, informací a odpovídáním na dotazy.


První pomoc prvákům OU

Celý rok

Facebooková stránka pomáhá prvákům Ostravské univerzity na začátku studia. Nabízí pomoc od starších studentů formou sdílení užitečných odkazů, informací a odpovídáním na dotazy. Spravujeme ve spolupráci se Studentskou komorou Akademického senátu OU.


Nejbližší akce

Nejsou naplánované žádné akce.
Zobrazit kalendář

SUS bloguje

Další články