Život se dá zažít, prožít, nebo SUS
Dotváříme studentský život
Nadšení hýbe světem
Facebook Instagram Twitter YouTube

Aktivity

Sekce
 

Rádio Kolej

Vysílá nonstop 24/7/365

Studentské Rádio Kolej začalo vysílat 1. prosince 1997. Studio se nachází v přízemí budovy E porubských kolejí VŠB-TUO. Ve večerních hodinách nabízí několik živě vysílaných pořadů. Ve vysílání najdete všechny hudební žánry. DJové rádia zajišťují hudební doprovod na různých akcí SUS Ostrava i obou univerzit. Na ostravském majálesu mělo vlastní chilloutovou zónu.
Poslouchejte na www.RadioKolej.cz.


Klub StudentOFF

Otevřeno dle otevírací doby

Malý studentský klub v centru Ostravy. Nachází se v prostorách Filozofické fakulty Ostravské univerzity. Studentům nabízí možnost, kde trávit volný čas, například během čekání na vyučování. Je volně otevřený všem studentům a najdete zde také množství knih a časopisů k zapůjčení. Každý měsíc organizuje také množství rozličných kulturních událostí, např. workshopy, výstavy, diskuze, hudební vystoupení, prezentace z cest a mnoho dalšího. Klub je též příležitostí pro Vás – můžete zde realizovat vlastní aktivity.
Více na webu klubu.


Časopis Underground

Online magazín a tištěné vydání

Underground je český studentský multižánrový kulturní magazín. Webový portál Undg.cz i tištěná forma časopisu Underground představují jedno z největších studentských médií v Ostravě. První číslo časopisu vyšlo v květnu 2011. Časopisový portál Undg.cz byl spuštěn v listopadu 2012. Obsahová náplň portálu zahrnovala především informace z univerzitního a kulturního prostředí. Na podzim roku 2014 prošel změnou. Cílem bylo vytvořit kvalitní informační prostor, realizovat menší umělecké a humanitární projekty, mapovat život v Ostravě, učit se, objevovat, reflektovat nejen ostravskou kulturu a denně publikovat v duchu hesla „proti proudu skrze uhelný prach“.
Čtěte na www.Undg.cz.


Minigolf

Otevřeno při hezkém počasí

Sportovní areál na porubských kolejích VŠB-TUO s minigolfovými dráhami a posezením. Místo pro grilování a odpočinek. Během hezkého počasí je v provozu občerstvení.
Více na webu minigolfu.


Nejbližší akce

Nejsou naplánované žádné akce.
Zobrazit kalendář

SUS bloguje

Další články