Warning: Attempt to read property "queries" on null in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/functions.php on line 166

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/functions.php on line 166

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/functions.php on line 166
 Rebranding SUS -> Younie - SUS Ostrava
Život se dá zažít, prožít, nebo SUS
Dotváříme studentský život
Nadšení hýbe světem
Facebook Instagram Twitter YouTube

Rebranding SUS -> Younie

20.2.2018

Warning: Attempt to read property "ID" on string in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/single-aktuality.php on line 38
Majáles Ostrava, Vítání prváků, Bloody Halloween či Studentský ples. Tyto a mnohé další akce pro studenty už mnoho let pořádá Stavovská unie studentů Ostrava. Skupina studentů, která dotváří studentský život na obou univerzitách už od roku 2011. S loňským zimním semestrem však přichází jedna zásadní změna.

Po úspěšně zakončeném Majálese jsme se společně vydali na víkend plný odpočinku a pohody, kde jsme se ale nezvládli jen flákat a mimo jiné přemýšleli co dál. Řekli jsme si, že potřebujeme změnu. Že bychom byli rádi, aby náš název lépe vystihoval naši energii a chuť dělat zábavné a někdy trochu bláznivé věci.

Chceme být lépe zapamatovatelní a mít značku, která bude svěží a moderní. Ale jak na to? Poradili jsme se, spojily síly s několika kamarády a celé prázdniny na rebrandingu poctivě pracovali. Hodiny a hodiny debat, workshopů, skype callů a setkání nakonec přinesly super výsledek!

A tak se po dvou a půl měsících můžeme pochlubit novou tváří. Už žádná Stavovská unie studentů Ostrava, dlouhý název a nejasná symbolika. Víte, co vlastně znamená slovo „stavovská“?

Dlouhému názvu je tedy konec. Teď nás budete vídat jako YOUNII! A proč zrovna Younie?

Protože všechno je to o tobě. A tobě. A o tom dalším taky. Každý z nás, kdo se do Younie zapojí a stane se jejím členem do ní něco přináší. Nápady, píli, energii, zábavu, radost. Cokoliv. Všichni jsme jiní a umíme jiné věci. Vzájemně se doplňujeme a jsme prostě „younikátní“. Osobnostmi, akcemi i přístupem.

Pořád jsme studenti VŠB-TUO a OU, kteří organizují super akce a jsou tady pro všechny, kdo nechtějí studia trávit jen zavření na kolejích, v knihovnách a za hromady skript a učebnic. S novou značkou přichází i nový vizuál, grafika a design! Buď si jistý, že o nás ještě hodně slyšíš. FacebookInstagram i perfektní nový web! Všude tam nás najdeš!

Napadají tě nějaké otázky? Chtěl bys nám něco říct, navrhnout nebo se za námi přijít někdy podívat na schůzi a zjistit, co jsme vlastně zač? Tak se určitě ozvi, přijď či napiš a buď taky younikátní. Rádi tě přivítáme mezi sebe!

Dotváříme studentský život i tobě!


Sdílejte také na     Facebook

Nejbližší akce

Nejsou naplánované žádné akce.
Zobrazit kalendář

SUS bloguje

Další články