Warning: Attempt to read property "queries" on null in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/functions.php on line 166

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/functions.php on line 166

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/functions.php on line 166
 Survive 2016 - SUS Ostrava
Život se dá zažít, prožít, nebo SUS
Dotváříme studentský život
Nadšení hýbe světem
Facebook Instagram Twitter YouTube

Survive 2016

4.9.2016

Warning: Attempt to read property "ID" on string in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/single-aktuality.php on line 38
Zimní semestr začne bojem o přežití, aneb další ročník Survive.

První akce zimního semestru, to je Survive! Již čtvrtý ročník se uskuteční v úterý 20.9.2016. Soutěž, grilování, bary, živá hudba, sport a chill, to vše a ještě více na tebe čeká v kampusu u minigolfu na VŠB-TUO.

I letos se ponese v duchu pohody a sportu. Celý program začne ve 14:00 hod., pro ranní ptáčata bude už od 11 hodiny dopolední hrát před menzou Rádio Kolej. Ať už bydlíš na kolejích, jsi prvák nebo ne, ať už fandíš sportu nebo pohodě s kamarády, takhle akce je zkrátka pro všechny.

Po minulém boji v nohejbale, je pro tebe připraven kolejní čtyřboj. Soutěžit se bude v minigolfu, discgolfu, pétanque a ve střelbě na terč pomocí flusaček. Registrace bude probíhat v 14:00 a 16:00, vítězové budou samozřejmě náležitě odměněni.
Nejsou to však jediné sportovní aktivity, které se na Survivu objeví. K dispozici bude i hřiště na volejbal, prostor pro badminton či zábavné stánky s technikou.

Pro milovníky čajoven bude k dispozici novinka. Své vodní dýmky pro příchozí připraví čajovna Rashmi z Poruby. K venkovnímu posezení nebudou chybět ani grilované dobroty, pivko, bary na něco ostřejšího a od 18 hodiny i kapely.

A co je tedy cílem akce? Pokořit kolejní čtyřboj, správně nastartovat nový semestr, poznat kampus a nové spolužáky a hlavně přežít!

Celou akci si pro tebe připravili tvoji spolužáci a spolužačky ze Stavovské unie studentů Ostrava. Protože společně dotváříme studentský život.


Sdílejte také na     Facebook

Nejbližší akce

Nejsou naplánované žádné akce.
Zobrazit kalendář

SUS bloguje

Další články