Warning: Attempt to read property "queries" on null in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/functions.php on line 166

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/functions.php on line 166

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/functions.php on line 166
 Výstava Středoškolák, vysokoškolák 2016 - SUS Ostrava
Život se dá zažít, prožít, nebo SUS
Dotváříme studentský život
Nadšení hýbe světem
Facebook Instagram Twitter YouTube

Výstava Středoškolák, vysokoškolák 2016

30.11.2016

Warning: Attempt to read property "ID" on string in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/single-aktuality.php on line 38
Výstava Vám pomůže a poradí nejen při výběru střední školy.

Ve dnech 2. – 3. prosince 2016 se na Výstavišti Černá louka koná 23. ročník výstavy Středoškolák, vysokoškolák. Výstava je určená absolventům základních a středních škol, především žákům devátých tříd, kteří stojí před rozhodnutím o svém budoucím profesním uplatnění. Souběžně bude probíhat výstava nejen pracovních příležitostí PRO JOB.

Na výstavě se bude prezentovat mnoho různých typů škol – střední, vysoké a jazykové školy a školská zařízení.
Představí se pestrá nabídka především středních škol – hotelové školy, obchodní akademie, gymnázia, střední odborné školy – zdravotnické, zemědělské, lesnické, dopravní, ochrany majetku a další. Návštěvníci zde najdou nejžádanější obory na trhu práce, kterými jsou hlavně technické obory, které nabízí průmyslové školy – stavební, elektrotechnické.
Prezentovat se zde budou střední školy nejen z Ostravy a blízkého okolí, ale i specializované školy z ostatních koutů republiky.
Žáci, studenti, absolventi i jejich rodiče zde získají komplexní přehled a aktuální informace o možnostech studia přímo od zástupců škol. Dozvědí se o novinkách a trendech ve vzdělávání a na trhu práce. Svůj stánek zde bude mít Úřad práce ČR – krajská pobočka v Ostravě – IPS pro volbu povolání, kde mohou získat aktuální informace o poptávce pozic na trhu práce, AFS Mezikulturní programy nabízí příležitost v oblasti mezikulturního vzdělávání pro všechny věkové kategorie, Student agency nabídne možnost studia i práce v zahraničí a Dům zahraniční spolupráce má na starosti řadu mezinárodních programů a realizuje aktivity vztahující se k oblasti podpory vzdělávání.
Výstavu zpestří ukázky výsledků prací studentů, semináře, poradny a jiné zajímavosti jak pro studenty, tak pro pedagogy.
V rámci doprovodného programu vystoupí na pódiu studenti s praktickými ukázkami sebeobrany, barmanského umění, líčení, úpravy účesů a módní přehlídky. Přednášky nabídnou informace o výměnných pobytech nebo studiu v zahraničí.

Výstavu opět zpestří putovní výstava MNICHOV – OKUPACE – OSVOBOZENÍ.

Vstupné: zdarma

Otevírací doba:
Pátek    9:00 – 17:00 hod.
Sobota  9:00 – 14:00 hod.


Sdílejte také na     Facebook

Nejbližší akce

Nejsou naplánované žádné akce.
Zobrazit kalendář

SUS bloguje

Další články