Warning: Attempt to read property "queries" on null in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/functions.php on line 166

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/functions.php on line 166

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/functions.php on line 166
 SUSáci v Trojanovicích - SUS Ostrava
Život se dá zažít, prožít, nebo SUS
Dotváříme studentský život
Nadšení hýbe světem
Facebook Instagram Twitter YouTube

SUSáci v Trojanovicích

24.11.2015

Warning: Undefined variable $aktuality in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/single-blog.php on line 35

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/single-blog.php on line 35
Pátek 6.11.2015, den, který se opět zapsal do dějin Stavovské unie studentů. Všechno začalo už v Porubě na kolejích, kde se začala shromažďovat skupinka, ne jen tak ledajakých studentů z obou ostravských univerzit.

Nikdo z nich netuší, co je vlastně čeká. Aparatura, flipy, plakáty, prospekty, hromady papírů, fixů a výher. Kam se asi chystají?

Tak jako každý podzim vyrazila skupinka nadšenců na výjezdní zasedání. Tentokrát se celá sláva konala v hotelu Beskyd v Trojanovicích, kde je čekaly 3 dny plné workshopů, přednášek a teambuldingů.

vyjezdko-trojanovice-01 vyjezdko-trojanovice-02

Po ubytování přešli na první bod programu a to motivační workshop v podání dvou externistů. První workshop vedla bývalá prezidentka SUS Jarka, v jejím týmu byly starší a zkušenější susáci, kteří se učili, jak správně někoho pochválit a kritizovat. Druhou skupinku měla Janey, která se novým členům snažila přiblížit jejich možnosti, kam vlastně směřují a co by chtěli dělat.

vyjezdko-trojanovice-03

Ve večerních hodinách se pokračovalo seznamovačkami. Všichni se u nich dobře pobavili a dozvěděli se zajímavé věci. Principem bylo udělat dvojičky, které se moc neznají – milou Nikču, označili za tvrdou rockerku nebo tichého Ondru, tipli na profesionálního moderátora. Hodiny ubíhaly a i přesto, že zábava se krásně prolínala s večerem, bylo třeba nabrat síly na druhý den.

Po originálním budíčku ve stylu poupat od Michala Davida, který zbudil nejspíše celý hotel, SUSáci vyběhli před hotel a na čerstvém vzduchu provětrali své rozespalé mozečky pořádnou rozcvičkou.

vyjezdko-trojanovice-05 vyjezdko-trojanovice-06

Dopoledne bylo opět nabité workshopy, kteří vedli funkčně starší členové, aby ukázali, jak to vlastně chodí. Málo který nováček si dokázal představit, co znamená propagace či oslovování kapel a sponzorů v plném rozsahu, nedej bože zkratky, které jsou běžně používány. Každý měl co říct, hodiny ubíhaly a ubíhaly a naplánovaný program se pomalu začal ztrácet. Rychle oběd, aby se vše stihlo, a další přednáška. Teď už externí. Patrioti MSK přijeli, aby ukázali jak jednat s partnery a vysvětlit co znamená networking.

Během hodiny se SUSáci rozdělili do svých skupin, aby mohli pracovat každý na svém, například se stihl brainstorming o plese v únoru.

vyjezdko-trojanovice-07

Následně všichni přivítali Matěje ze společnosti Red Bull. Do večera, pak byl připraven i Kolejáles s propagačními videi. Když už byla práce konečně hotová, mohli se studenti mezi sebou seznámit i v jiném než pracovním prostředí. Toto ale rychle uteklo.

vyjezdko-trojanovice-08 vyjezdko-trojanovice-09

Najednou je neděle a celá tahle partička se „škrábe“ (všichni jeli lanovkou) na vršek Pusteven, až k Radegastu, kde se nechali zvěčnit, aby na tento nezapomenutelný víkend nezapomněli.

vyjezdko-trojanovice-11


Sdílejte také na     Facebook

Nejbližší akce

Nejsou naplánované žádné akce.
Zobrazit kalendář

SUS bloguje

Další články