Život se dá zažít, prožít, nebo SUS
Dotváříme studentský život
Nadšení hýbe světem
Facebook Instagram Twitter YouTube

60. Orientbier

30.4. 2014 15:30
Místo konání - Jiráskovo náměstí, Ostrava
ORIENTBIER PO 30 LETECH ANEB 60. JE TADY

ORIENTBIER JE SOUČÁSTÍ MAJÁLESOVÉHO DOPROVODNÉHO PROGRAMU A DĚKUJEM STAVOVSKÉ UNII STUDENTŮ ZA PODPORU, DÍKY NIM BUDOU LETOS OPRAVDU PĚKNÉ CENY!

Přátelé, je to tady zase. Je to neuvěřitelné, ale již po 60. se pořádá legendární Orientbier. Běží se dvakrát do roka, takže to je přesně 30. let, kdy nadšenci z univerzity potažmo z Hladnovských kolejí založili tento vskutku výjimečný běh. 30. Let je pěkná doba, a zážitků z jednotlivých závodů by vydalo na kroniku o deseti dílech. Proto věřím, že toto kulaté výročí Orientbieru si nenechají ujít pamětníci a bývalí studenti, kteří byli u zrodu toho všeho, a kteří si to můžou vše připomenout tím, že po dlouhých letech se toho všeho šílenství opět zúčastní.
Samozřejmě srdečně zveme i ty, kteří závod ještě neběželi a zvažují to. O co vlastně jde?
Podotýkám, že na druhý den je státní svátek, pro všechny pracující, to jen tak…

Pravidla ve zkratce = 10 hospod = 10 piv (holky jen 7) = trasa cca 9 km, týmy jsou 2 – 4 členné
Start Kuří rynek / Jiráskovo Náměstí – registrace týmů od 15:30 hod.

Ti co víte, můžete tento odstavec přeskočit.
Můžete to vše pojmout, jak chcete. Samozřejmě jde o čas a nejrychlejší vyhrává. Můžete si to však užít i pohodovým tempem, potom však hrozí, že do cíle ani nedorazíte, to známe. Ideálně však v maskách, ať je sranda. Trasa je vytyčena 10 hospodami, bary, nálevnami, ty ale za poslední roky ubyly, holt jiná doba. Budou se pouště hity odpovídající vašemu stavu, bude se tančit a dělat blbosti, ale vše ve vší počestnosti… Mezitím samozřejmě vyhlášení, předání diplomů a cen, které letos stojí zato. Trasa je předem vytyčená, pro ty, kteří se ztratí kdekoliv, budou mapy a rádi poradíme.

Ceny pro tři nejlepší týmy budou opravdu bohaté. Kromě diplomů a lahví kvalitního alkoholu si odnesou jedinečné výroční památeční trička. A taky lístky na Majáles.

JEŠŤĚ PŘIPOMÍNÁM CENU ZA NEJLEPŠÍ MASKU PRO TÝM – výroční speciální trička a další ceny!

Takže pro Vás všechny co přemýšlíte, jestli do toho jít, hecněte se a jděte do toho. Bo je to sranda jak cyp! A to je pravda.

Těšíme se na Vás!


Sdílejte také na     Facebook

Nejbližší akce

Nejsou naplánované žádné akce.
Zobrazit kalendář

SUS bloguje

Další články