Warning: Attempt to read property "queries" on null in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/functions.php on line 166

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/functions.php on line 166

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/functions.php on line 166
 University Band Contest 2016 - SUS Ostrava
Život se dá zažít, prožít, nebo SUS
Dotváříme studentský život
Nadšení hýbe světem
Facebook Instagram Twitter YouTube

University Band Contest 2016

6.1.2016

Warning: Attempt to read property "ID" on string in /data/web/virtuals/91717/virtual/www/domains/susostrava.eu/wp-content/themes/sus/single-aktuality.php on line 38
University Band Contest opět na scéně a spouští svou registraci!

4. 1. 2016, Ostrava – S novým rokem přichází další, tentokrát pátý ročník UBC a zároveň tak třetí ročník meziměstské soutěže univerzit. Zapojeno je celkem 10 měst, ve kterých je možno přihlásit svou kapelu. Aby se registrace stala úspěšnou, musí alespoň jeden člen kapely být studentem univerzity zapojeného města. Uzávěrka je 10. února.

Původní nápad klubové soutěže mezi studenty a jejich kapelami vznikl na ostravské půdě před pěti lety. Od té doby prošel proměnou a nyní se můžeme těšit na třetí společný ročník různých měst. Hlavním cílem samotného projektu je podpořit mladé kapely a umělce, těm nejlepším potom pomoci v jejich začátcích.

V letošním roce se do projektu zapojilo celkem 10 měst po celé České republice. Města, ve kterých je možno přihlásit svou kapelu do městského kola jsou následující: Ostrava, Opava, Olomouc, Hradec Králové, Brno, Praha, Liberec, Ústí nad Labem, Plzeň a České Budějovice. Podmínkou zapojení do soutěže je, aby jeden z členů kapely byl zároveň studentem jedné z univerzit v daném městě.

Po uzavření registrací, které končí 10. února 2016, budou pečlivě vybrány kapely, jak podle stylu, tak úrovně hraní, které si mezi sebou ve svých univerzitních městech zahrají živě v klubu. Nejlepší z nich postoupí do kola semifinálového a následně do finále, kde se rozhodne o celorepublikovém vítězi roku 2016. O postupujících i samotném vítězi rozhodne odborná čtyřčlenná porota a samozřejmě pátý hlas připadne divákům.

Absolutní vítěz získá hodnotné ceny od partnerů a také možnost vystoupení na letních partnerských festivalech a akcích studentských unií. Jako vítěz pak bude reprezentovat UBC v připravovaném projektu Jump Into Colours, kde se předvedou vítězové nejrůznějších hudebních soutěží a ta úplně nejlepší kapela bude mít možnost zahrát si festivalu Colours of Ostrava.

Podrobnosti o tom, jak se zaregistrovat, kontakty a partnery soutěže naleznete na webové stránce UniversityBandContest.cz nebo na Facebooku fb.com/UniversityBandContest.


Sdílejte také na     Facebook

Nejbližší akce

Nejsou naplánované žádné akce.
Zobrazit kalendář

SUS bloguje

Další články